Wyjazdowy niezbędnik podczas urlopów z maluszkami. Polecane produkty

Posted on 03/06/2019 7:12am

Już wkrótce letnie szaleństwo. Czas letnich wyjazdów, rodzinnych wypoczynków i spędzania czasu na dworze. Aby wesoło się bawić podczas pobytu na wakacjach i w ostatniej chwili gorączkowo nie szukać potrzebnych rzeczy, zróbmy przydatną listę i – jeśli jest taka potrzeba – uzupełnijmy nasze zasoby o niezbędne rzeczy.


Niemowlę
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Rozchwytywanymi produktami w sklepach dla dzieci są teraz przede wszystkim nosidła dla dzieci, kocyki piknikowe i zabawki do piasku.

Frapują Cię opisywane tu tematy? Jeżeli tak, to kliknij jeszcze ten odnośnik - są tu ważne informacje (http://exodevelopment.pl/), które też Cię zaciekawią!

Jeśli dziecko nie chodzi na własnych nogach, a spacerówka podczas długich pieszych wycieczek czy spacerów, raczej nie zda egzaminu, kupmy nosidełko.


Dobierzmy je tak, żeby było wygodne dla rodzica i dla dziecka. Możemy nabyć nosidełko klasyczne lub turystyczne. Turystyczne będzie miało tę zaletę, że będzie łatwe do złożenia gdy nie będzie potrzebne i tym samym można zaoszczędzić troszeczkę miejsca na przykład w aucie lub naszym bagażu. Poskładane nosidełko można przymocować do plecaka i tym sposobem zyskać wolne ręce. W tego typu nosidle nosimy maluszka jak plecak – na plecach, bo taką ma ono konstrukcję – szelki i pas biodrowy na stelażu. Maluszka sadzamy w specjalnie zaprojektowanym, komfortowym koszu. Niezmiernie ważne jest, aby nosidła dla dzieci były dostosowane do wieku i wagi dziecka, tak więc typ turystyczny przez swoją budowę, polecany jest nieco starszym maluchom. Sprawdź więcej: .

Gdy potrzebujemy chwili przerwy na spacerze, dobrym rozwiązaniem będzie koc piknikowy. To kocyk, który z jednej strony ma ciepłą i miłą w dotyku tkaninę (na przykład polar), z drugiej nieprzepuszczalną warstwę folii termoizolacyjnej a między nimi ma miękką piankę. Jest idealnym rozwiązaniem na małe nierówności terenu i gdy na trawie jest jeszcze poranna rosa. Kocyki tego typu mają zwykle poręczną budowę i ich złożenie albo zwinięcie w mały pakunek zajmie dosłownie minutę. Tkaniny, z których są wykonane, są cienkie dzięki czemu cały kocyk nie zajmie w bagażu dużo miejsca. By rodzice odpoczęli choć przez chwilę, podczas relaksującego popołudnia nad wodą albo w ogrodzie, przydadzą się zabawki. Niezależnie od tego, czy to piaskownica, czy rozległa plaża, nie tylko foremki lub wiaderka, które można w nieskończoność napełniać, ale też łopatki, grabki i wszystkie zabawki „napędzane” przesypującym się piachem zajmą dzieci na długi czas. Dla ciekawskich znacznie więcej tu: informacje o tym.

Przedstawione produkty są bardzo praktyczne i posłużą naprawdę długo. Niezależnie od okolicy, w której spędzamy wakacje, warto mieć ze sobą zabawki do piasku i kocyk na przerwy w pieszych wycieczkach, które ułatwi nam nosidełko.

Tags: zabawki, piaskownica, nosidełka