Współczesny Dron DJI Phantom do wybornych kamer Gopro Hero

Posted on 16/10/2019 7:26am

Kamery gopro hero to rewolucyjne współczesne kamery fenomenalnej jakości, które zdecydowanie królują wśród innych kamer na rynku. Cechują się one fenomenalnymi parametrami, pozwalają na nagrywanie wyraźnego obrazu, a równocześnie nie można odmówić im eleganckiego i niesłychanie dobrego wyglądu.

Są to kamery entuzjastycznie używane przez ekspertów, jednakże również wśród amatorów cieszą się one dużym uznaniem. Teraz do kamer GoPro Hero 4 Session zdołamy dokupić najświeższe drony DJI Phantom, jakie w markowych sklepach są przystępne od ręki. Mają one sporo lepszą aparaturę sterującą niż dotychczasowe modele, dodatkowo cechują się też poprawionym kompasem.

Często o sprawach, które nam mogą się spodobać dowiadujemy się na podstawie oceny. Może tak będzie w tym przypadku, ponieważ zapraszam do lektury (https://rfc.pl/zasieg/inowroclaw) pokrewnego tekstu.

Teraz nim zdecydujesz się na kupno nowoczesnego drona DJI Phantom możesz go sprawdzić na symulatorze DJI i przekonać się w jaki sposób lata.

GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Dron DJI Phantom to mały, lecz bardzo sprawny wielowirnikowy multikopter pionowego startu z wbudowanym systemem autopilota, jaki doskonale nadaje się do filmowania przeróżnych rzeczy z powietrza. Jest nietrudny w obsłudze, lekki i także niezmiernie zręczny, niewątpliwie każdy użytkownik będzie oczarowany jego sporą funkcjonalnością. Ma również GPS i niezwykle wytrzymałą baterię. Korzystając z tego współczesnego drona zdołasz w jeszcze lepszy sposób filmować lub robić zdjęcia z powietrza, jest on ogromnie stabilny, zaś jego niewielkie rozmiary pozwalają na bezproblemowe sterowanie oraz także ogromną prostotę w przewozie. Jest to profesjonalny sprzęt warty zaciekawienia, jaki ma wyborne parametry techniczne.

Można go kupować już od 3 tysięcy złotych, co na pewno nie jest wcale wygórowaną ceną jak na tak wydajny, nowoczesny i profesjonalny dron. Wśród dronów innych firm naturalnie znacznie się wyróżnia, wskutek tego jeżeli zależy Ci na jak najlepszej jakości to zalecamy zakup właśnie DJI Phantom. Bezsprzecznie będziesz oczarowany tym nadzwyczajnym sprzętem.

Tags: kamery, sprzęt, zakup, GoPro, drony