W jaki sposób przeżyć po wojnie atomowej lub ekologicznej? Czy normalni ludzie będą w stanie przetrwać?

Posted on 25/09/2019 11:32am

Jak dać sobie radę z kłopotami międzynarodowymi wpływającymi bezpośrednio na nasze jestestwo? Wojna atomowa lub ekologiczna niezwykle pokrzyżuje nam wszelakie plany, ale nie oznacza z miejsca kresu cywilizacji.
ostrzałki do noży
Author: leniva.studio
Prawdopodobnie zniknie łatwy dostęp do sieci.


Raczej nie ma TV, a fale radiowe będzie trudno złapać. Pozostanie nam trwanie według tego, jak kiedyś żyli nasi przodkowie plus używanienowszych osiągnięć nieelektonicznej technologii. Fundamentalnym asortymentem będą plecaki, noże taktyczne i podobne gadżety. Są w stanie nam one uratować życie w starciu z groźnymi zwierzętami oraz innymi ludźmi, którzy już nie będą tak cywilizowani jak kiedyś. Człowiek w obliczu zagrożenia zaczyna funkcjonować jak drapieżnik. Nie waha się przed zabijaniem i odbieraniem rzeczy. Nie oszczędzi niczego, wody, ostrzałki do noży a nawet butelki napoju - poszukuję ostrzałek do noży. Niezwykle ważne, aby zdobyć wcześniej odpowiednie przeszkolenie. Nie rozmawiamy tu o konkretnych zaleceniach, o tym, jak żyć w zagrożeniu, ale przykładowo o tym, jakim sposobem wykorzystywać zdolności walki lub nasze otoczenie do obrony. Ważne są treningi wytrzymałościowe oraz treningi parkur. Dodatkowo należy nauczyć się sprawnej obsługi sprzętów t.j. noże taktyczne lub szeroko pojęta broń krótka. Jeśli ma się zezwolenie, to także należy pomyśleć o zakupie broni palnej, która w kryzysowej sytuacji może nas uratować. Oprócz szkoleń dobrze jest kupić zawczasu zapasy. Ciągłe uzupełnienie puszek oraz rzeczy niepsujących się i z długim terminem ważności jest priorytetem. Dodatkowo trzeba kupić ostrzałki do noży oraz środki do konserwacji broni, aby niczego nie brakowało. Najlepiej by wzorem Amerykanów, całość przechowywać w specjalnie wykopanych schronach pod ziemią. W Polsce jednak bywa to utrudnione ze względu na regulacje budowlane, które nie bywają pozytywne dla osób budujących podobne rzeczy - Cqb Tactical.
Jeśli jednak damy radę uzyskać pozwolenie trzeba współpracować wraz z sąsiadami, by ograniczyć koszty i jednocześnie zaoferować schronienie również im.
Podobne katastrofy są mimo wszystko minimalnie prawdopodobne, jednak gdy już się wydarzą prawie wszyscy obywatele będą nieprzygotowani.

Zaintrygował Cię omawiany w tym miejscu wpis? Jeżeli tak, warto zobaczyć także (https://bartkowska.photo/) inne ciekawe teksty, gdyż one także są godne uwagi!

Postarajmy się, abyś my i własne potomstwo mogli być bezpieczni w podobnej sytuacji.