Reklamowanie się na telebimie jest w ostatnim czasie bardzo popularne

Posted on 01/02/2019 7:29am

W obecnych czasach bardzo powszechnym rozwiązaniem reklamowym są ekrany led. Tego rodzaju telebimy da się zauważyć w każdym miejscu. Weźmy przykładowo telebim Sosnowiec ch plejada. Dziś niemal we wszystkich centrach handlowych są telebimy. Można na nich dostrzec jakieś reklamy. A jeśli przykładowo zależy nam na zareklamowaniu się na takim telebimie, to również nie jest to kłopot. Wystarczy odezwać się do firmy, która jest odpowiedzialna za umieszczanie reklam na takim ekranie.


Gdynia
Author: faxepl
Source: http://www.flickr.com
Kwoty są różne, ale ogółem koszt takiej reklamy faktycznie nie jest wielki. Dobrze, więc pomyśleć o takiej opcji. Bo chociaż sporo osób myśli, że mało kto zapamięta coś z takich telebimów, to w rzeczywistości jest całkiem inaczej. Telebimy są wabikiem, o wiele lepszym aniżeli tradycyjne reklamy wielkopowierzchniowe, do których już przywykliśmy. Obecnie potrzebujemy dokładnie takich błyskotek, by coś zauważyć. Telebimy, więc świetnie sprawdzają się w strategiach marketingowych wielu firm.

Telebimy w Gdyni

Gdynia jest naprawdę wspaniałym miastem, w którym można dostrzec dużo różnego rodzaju reklam. Niektóre oczywiście szpecą miasto. Bo wiadomo jak to z reklamami bywa. Jednak są również takie, które rzeczywiście fajnie wyglądają. Do takich fajnych marketingowych opcji warto zaliczyć telebim Gdynia skwer Kościuszki. To telebim, który nikomu nie wadzi i skupia wzrok ludzi, którzy się w tej okolicy znajdą.

Taki artykuł prezentuje bardzo ciekawe sprawy, zatem jeśli masz ochotę zgłębić omawiany temat bliżej, zobacz też to oryginalne źródło.

Dzięki czemu przedsiębiorstwa, które postanowiły się reklamować na tym telebimie są zadowolone. Warto, więc zastanowić się, czy to nie najsensowniejsza, dla naszej firmy lokalizacja na telebimową reklamę. Zobacz więcej: .


sosnowiec
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com
Ekrany ledowe działają zawsze. Reklamy widać i w dzień i w nocy. Dlatego faktycznie dobrze zainwestować w tego typu reklamę. Wiadomo, że są to koszty, ale najsensowniej potraktować to jak inwestycję, która na sto procent się zwróci. Część osób, która nawet przypadkiem zerknie naszą reklamę pojawiającą się na telebimie, na pewno ją zapamięta. Dzięki czemu nasza marka stanie się coraz łatwiej rozpoznawana, a co za tym idzie przyciągnie więcej klientów, więc będzie również generować większe zyski.

Tags: ekrany, marka, Gdynia, firma