Poszukujesz podarunku dla dziecka? Daj mu książki Andrzeja Sapkowskiego

Posted on 25/01/2019 7:20am

Święta, urodziny oraz inne okazje to doskonały moment, by podarować coś swojemu dziecku. Rzecz jasna nie można go rozpieszczać, lecz raz na pewien czas można zrobić mu jakąś niespodziankę, zwłaszcza gdy będzie to właściwa rzecz. Takim sprawdzonym i wartościowym podarunkiem zawsze są książki, do jakich można wracać raz na jakiś czas, gdy są to dobre i cenione tytuły. Dziś niezwykle powszechne wśród młodych osób są książki Sapkowskiego, np. Sezon burz. Sapkowski to słynny autor powieści oraz opowieści fantastycznych, który posiada w swoim dorobku autorskim wiele fantastycznych pozycji.

książka do słuchania
Source: http://www.flickr.com
Jego książki uznane są przede wszystkim przez zwolenników fantastyki. Jeśli twoje dziecko się do nich zalicza, z pewnością dojrzysz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy prezent. Książki Sapkowskiego są znakomicie napisane, historia wciąga, a czytelnik chce poznać następne losy bohaterów, z jakimi zdążył się zaprzyjaźnić. Jego dzieła są przetłumaczone na kilkanaście języków, co świadczy o ich popularności nie tylko w kraju, ale również na całym świecie - . Większość pozycji można także nabyć w formie audiobooku, jeśli twoja pociecha lubi w ten sposób spędzać czas przed snem bądź podczas podróży. Można zdecydować się na na przykład pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten jest drugą częścią trylogii. Głos do niego użyczyło około stu dziewięćdziesięciu aktorów, którzy przez 5 miesięcy pracowali nad ostateczną postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to wyjątkowy spektakl poruszający wyobraźnię każdego słuchacza. Kompletny czas jego trwania to dwadzieścia cztery godz., toteż warto jest rozłożyć sobie słuchanie na części, aby dłużej móc cieszyć się historiami ulubionych bohaterów. Audiobooki można znaleźć w wielu sklepach w Internecie, które dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, zaoszczędzając dzięki temu wiele czasu.

audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zatem poszukujesz właściwego podarunku dla swojego dziecka, książki to za każdym razem świetny wybór. Być może twoja pociecha będzie chciała zrobić całą biblioteczkę, w której znajdą się wszystkie pozycje przedstawionego autora. Ty również możesz przeczytać tę docenianą trylogię, ponieważ przeznaczona jest nie tylko dla młodych ludzi, lecz i dla dorosłych, którzy lubią literaturę fantastyczną oraz potrafią się w niej odnaleźć.

Tags: książki, Audiobooki, czytelnik