Łożeczko dziecięce - na noc oraz na dzień

Posted on 17/05/2020 8:04am

W swoim łóżeczku maluszek spędza sporo czasu - nie tylko śpi, lecz także ćwiczy obroty, siada i nierzadko energetycznie skacze. Dlatego tak ważny jest Wybór odpowiedniego łóżeczka. Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupów?


Przede wszystkim trzeba przyjrzeć się wykonaniu.


nowe mieszkania
Source: pixabay.com


Łóżeczko dla dziecka musi być stabilne, tak by nie trzeszczało i nie zarwało się, nawet jeśli malec będzie skakał. Mebelek musi być także starannie wykończony - precyzyjnie wyszlifowany, a wszelkie śruby, zaślepki i tym podobne muszą być niedostępne dla dziecka. Ponadto farba jaka został użyta do pomalowania łóżeczka powinna być bezpieczna dla zdrowia dziecka.

Nie sądzisz, że to jest znakomity czas, by zdobyć stuprocentową pewność, że opublikowane dane są zgodne z prawdą? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj tekst (http://www.demostenes.com.pl) tu.

Szczebelki powinni być blisko siebie, jednakże na tyle daleko, by nie utknęła w nich rączka czy nóżka. Warto również dowiedzieć się czy część szczebelków można wyjąć, gdy malec podrośnie, tak aby mógł sam wyjść z łóżka, przez co czemu mebelek posłuży na lata. Niezwykle istotne jest także regulowanie - zazwyczaj łóżeczko można ustawić w 3 wysokościach. Wysoko ustawione dno będzie wygodne w obsłudze noworodka, kiedy często musimy się pochylać. Gdy maluch zacznie wstawać, raczkować oraz siadać, zdecydowanie dno musi być ustawione nisko, tak aby dziecko nie wypadło i nie mogło się samo wydostać z łóżeczka.


Łożeczka dziecięce prosto z tego źródła to niezwykle szeroka oferta, więc warto przyjrzeć się tym aspektom i wybrać takie, które będzie bezpieczne dla malucha i odpowiednie warunki do spokojnego snu.
Każde dziecko lubi SPAć nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia.

Zaintrygował Cię ten komentarz spod linku (https://vaco.com.pl/dla-biznesu/dzial-jakosci.html)? Jeżeli go nie aprobujesz, to zachęcamy do polemizowania. Każda debata będzie pozytywna.

Gdy maluch jest zmęczony harcami staje się marudny i ciężko go uspokoić, jedynym rozwiązaniem jest upragniona drzemka.


Aczkolwiek nie każde dziecko jest skłonne do tego, by po prostu położyć się i zasnąć, szczególnie kiedy jest jasno. Idealnym rozwiązaniem okazują się hamaki dziecięce - zobacz kompletną ofertę pod adresem. Hamak z materiału układa się w taki sposób, że przyjemnie otula malca, a delikatne huśtanie wprowadza w upragnioną drzemkę.

Tags: SPA, sen, mebel, Wybór