Notebooki Asusa - z jakiego powodu cieszą się takim zainteresowaniem wśród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Posted on 29/08/2017 10:59am

Szukając dobrego a równocześnie taniego notebooka wielu klientów kieruje się w stronę Asusa. Producent ten od dawna jest ogromnie popularny, a jego produkty doskonale sprawdzają się zarówno w przeznaczeniu biznesowym jak i domowym.


Bardzo dobre recenzje na przykład zbiera seria K52, składająca się z kilkunastu różnych modeli różniących się konfiguracją i ceną. Przykładowo asus k52f nie posiada niezależnej grafiki, przez co jest najtańszy ze wszystkich - asus k52jc. Lecz całościowa konfiguracja nie budzi zastrzeżeń, więc w biurowych zastosowaniach to urządzenie doskonale da sobie radę. Niewiele droższy, ale już posiadający dość wydajną grafikę jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup to będzie dobra inwestycja.


figurki 3D
Author: Jennie Faber
Source: http://www.flickr.com
Dużo więcej mogą zaoferować laptopy asus k52n, przeznaczone dla klientów poszukujących wydajnych parametrów zarówno do rozrywki jak i pracy. Notebook ten wyposażony został w wydajną kartę graficzną a także głośniki Altec Lansing, przez co wybierany jest dość chętnie przez osoby szukające urządzenia do zastosowań multimedialnych. Do tego oczywiście w komplecie jest 15-calowy, błyszczący ekran, bardzo dobrze odzwierciedlający kolory.


Miłośnicy grania z pewnością powinni też docenić laptop z wyższej serii, to znaczy asus k53, wyposażony przede wszystkim w naprawdę wydajną grafikę z dużą pamięcią (użyłem do tego asusa k53). Zależnie od wersji posiadać ona może nawet 2G pamięci, co na pewno pozwoli na wygodne granie bardziej nawet zaawansowane produkcje.

Tags: dom, gra, moc