Najlepsza lokata oszczędnościowa happy osiągalna na polskim rynku

Posted on 28/07/2017 1:11pm

Lokata bankowa to jeden z najważniejszych i najbezpieczniejszych rodzajów umieszczania oszczędności. Bank, przyjąwszy nasze pieniądze w depozyt na wskazany termin, zobowiązuje się do zrealizowania po okresie trwania lokaty, zleconych mu oszczędności z odsetkami.
Animowany aligator
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Odsetki są korzyścią z lokaty. Na rynku otwarte są inwestycje o terminach od kilku dni do nawet kilku lat, o oprocentowaniu labilnym i stałym. Jest możliwość je zakładać zarówno w oddziałach bankowych, jak i przez internet. Poniektóre oferty są zajęte wyłącznie dla stałych użytkowników banku.

Lokaty zazwyczaj są oprocentowane wyżej niż konta, jednak są mniej płynne. Należność środków przed zadeklarowanym terminem może owocować utratą prawa do procentu. Każdy bank indywidualnie wyznacza warunki, na których akceptuje depozyty od klientów.

Oferta: na sronie (na sronie)

Oprocentowanie inwestycji zależne jest od wielkości umieszczanej wielkości i czasu, na jaki
Banknot
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
zawiązujemy inwestycję. korzystniejsze warunki zajęte są dla inwestycji o dłuższych terminach zapadalności, także dla wyższych sum. Należy pamiętać, że oprocentowanie podawane jest w skali roku.Wybór lokaty często łączy się z dylematem, czy zdecydować się na trwałą, bądź zmienną stopę procentową. Oprocentowanie stabilne obowiązuje poprzez cały czas lokaty. Korzystając z takiej oferty, klient z góry wie, ile uzyska odsetek. W sytuacji lokat o labilnym oprocentowaniu stawka procentowa może się przekształcić w zależności od sytuacji rynkowej. Może być to przemiana zarówno na korzyść, jak i niekorzyść klienta.

Oferta: w ofercie (w ofercie)

Klasyczna inwestycja bankowa należy do pewnych procedur deponowania kapitału. Lokata Happy osiągalna jest tylko dla nowych użytkowników banku. Pora trwania lokaty to 3 miesiące, natomiast wielkość maksymalna wynosi 10 000 zł. Premia doliczona do lokaty happy ma wciągnąć nowych petentów do korzystania z usług Banku. Do założenia lokaty nie jest wymagane konto osobiste, co jest dużą zaletą przedstawianej oferty.

Lokata happy jest z pewnością jedną z najskuteczniejszych propozycji na rynku. W związku z tym, o ile ktoś ma wolne środki finansowe i nie jest wciąż interesantem Banku, to warto się zaciekawić lokatą happy.

Tags: oferty, odsetki, depozyty