Nadchodzi termin Twojego porodu? Powinnaś rozpocząć kompletowanie wyprawki dla niemowlaka!

Posted on 07/03/2019 12:59pm

Ciąża to bez wątpliwości jeden z najfajniejszych okresów w życiu właściwie każdej kobiety. Jeśli Ty również oczekujesz swojego pierwszego malucha, powinnaś zacząć zastanawiać się nad kupnem najpotrzebniejszych rzeczy już teraz - jeżeli zabierzesz się za to odpowiednio wcześnie, wówczas tuż przed samym rozwiązaniem będziesz miała spokojną głowę, a równocześnie czas po rozwiązaniu będziesz mogła w całości poświęcić swojemu dziecku oraz przeznaczyć na odpoczynek.
Łóżeczko oraz akcesoria


Na początku bez wątpienia musisz kupić łóżeczko dla pociechy - zazwyczaj młode mamy mocno korci, żeby spać z dzieckiem w jednym łóżku, jednak mimo wszystko niemowlak musi mieć własne łóżeczko, w którym będzie spał chociażby w ciągu dnia, kiedy Ty będziesz zajmowała się innymi rzeczami. Jeśli już zdecydujesz się na wybór łóżeczka, wówczas musi zainteresować Cię również pościel niemowlęca - musi być wykonana z najwyższej jakości bawełny, tak żeby była zupełnie bezpieczna i miękka dla Twojego dziecka - odwiedź stronę z pościelą dla niemowląt. Pościel niemowlęca bez wątpliwości jest czymś, na czym nie warto oszczędzać, jednak musisz od razu kupić kilka kompletów - małe dzieciaki niestety często wszystko brudzą, więc będziesz musiała zmieniać taką pościel o wiele częściej niż swoją.


marina - sklep
Author: Graham C99
Source: http://www.flickr.com


Ubrania dla niemowląt


serwis
Author: Lothar Spurzem
Source: http://commons.wikimedia.org


Praktycznie każda mama zwykle szaleje na punkcie małych ubranek dla niemowląt - jeżeli Tobie także się to przydarzyło, wtedy bez wątpienia powinnaś wziąć głęboki oddech.
Niemowlęta rosną bardzo szybko, zatem może okazać się, że niektórych ubrań nawet nie zdążycie ubrać. Niezłym pomysłem bez wątpliwości będzie wymienianie się ubraniami dla niemowlaków z innymi mamami.

Tags: pościel, zakup, piec