Masz zbyt wiele pożyczek? Zapytaj o kredyt konsolidacyjny

Posted on 11/07/2018 3:52pm

W obecnych czasach niejednokrotnie zdarza się, że zaciągamy pożyczkę na kupno czegoś, co akurat potrzebujemy zakupić albo po prostu na życie czy na zapłatę rachunków. Niestety dużo osób zaczyna pożyczać pieniądze w paru miejscach, a mają jednocześnie parę pożyczek do uregulowania na pewno można się w tym pogubić. Najlepiej oczywiście wziąć nowe pożyczki dopiero po tym, jak uregulowało się poprzednie, jednak niestety nie zawsze jest to możliwe.
Niebieska świnka skarbonka
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
Kiedy znalazłeś się w opisywanej przez nas sytuacji i masz parę kredytów równocześnie, być może dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie kredyt konsolidacyjny. Jeżeli nie chcesz się zastanawiać, kiedy upływa okres spłaty pojedynczych pożyczek, wtedy powinieneś udać się do banku i tam wziąć kredyt konsolidacyjny, który ma niemal same zalety.

Parę Twoich pożyczek zostanie zamieniony w jeden kredyt – dzięki temu będziesz musiał opłacać jedynie jedną ratę zamiast kilku równocześnie. Dodatkowo kredyty konsolidacyjne - porównanie na - najczęściej pozwalają na wydłużenie okresu kredytowania – tego rodzaju kredytu bank zazwyczaj udziela pod zastaw hipoteki, który jest dla niego wystarczającym zabezpieczeniem do tego, aby dać Ci jeszcze odrobinę czasu na uregulowanie swoich zobowiązań.pieniądze na kupno domu
Author: Tax Credits
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zdecydujesz się na wzięcie kredytu konsolidacyjnego, wówczas powinieneś rozważyć, czy chcesz wziąć kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Kredyt hipoteczny zdecydowanie pozwoli Ci na połączenie pożyczek nawet na wielkie kwoty – jako zabezpieczenie spłaty Twoich zobowiązań występuje w takich przypadkach posiadana przez Ciebie nieruchomość. Taki kredyt bez wątpliwości da Ci możliwość znaczącego przedłużenia okresu spłaty oraz o wiele bardziej korzystne warunki kredytowania.

Z drugiej jednakże strony kredyt gotówkowy jest z pewnością bezpieczniejszy, nie wymaga bowiem zabezpieczenia go nieruchomością. W takim przypadku jednak nie będziesz mógł liczyć na tak dobre warunki jak w wypadku [TAG=kredytu hipotecznego. To, na który z nich się zdecydujesz, zależy między innymi od Twoich oczekiwań oraz od wysokości już wziętych kredytów. Jeśli zdecydujesz się na kredyt konsolidacyjny, wtedy na pewno powinieneś zastanowić się nad wyborem konkretnego banku. W takich przypadkach bez wątpliwości odradzamy korzystanie z usług innych organizacji niż banki – to może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.

Jeżeli nie wiesz, na usługi którego banku powinieneś się zdecydować, wtedy możesz skorzystać z jednej z porównywarek internetowych – w przejrzysty sposób porównują oferty wszelkich banków, dzięki czemu na pewno uda Ci się wybrać tę najlepszą.

Tags: kredyty, kredyty gotówkowe