Jakie możemy mieć dobre laptopy? Który trzeba wybrać?Który jest najlepszy do pracy?

Posted on 02/09/2019 7:45am

Od momentu gdy na rynku pojawiły się ultrabooki i zaczął być dostępny system Windows 8, do sprzedaży trafiły całkowicie nowoczesne modele komputerów, tak nazywane laptopy 2w1, czyli notebooki konwertowalne oraz hybrydowe. We wcześniejszym czasie możemy co prawda odnaleźć i takie konstrukcje, ale były to na pewno produkty niszowe, jakie nie mogły właściwie wykorzystać potencjału ekranu dotykowego.


Czym tak naprawdę jest ten nowy rodzaj laptopa? Ultrabook, to cienki i smukły notebook, może dysponować on odwracającym się, a nawet czasami odczepianym ekranem. Dedykowany wyświetlacz sprawia, że w krótkiej chwili może zamienić się w tablet. Jedyna różnica to trochę większe rozmiary również waga, a także możliwość równie błyskawicznego powrotu do starego komputera personalnego. Jest to urządzenie proste, a jednocześnie niezwykle interesujące. Producenci stosują różne rozwiązania, co sprawia, że na rynku notebooków konwertowalnych mamy niezwykle ciekawe konstrukcje, jak laptopy 2w1 Lenovo (zobacz).

Laptop konwertowalny,choć jest trochę większy od tabletu, może łączyć atuty urządzeń mobilnych, czyli tabletów, jak i notebooków.

Intrygujący wpis? Jeżeli tak uważasz, to kliknij tutaj, w serwisie zawiesia pasowe cena, który tam miejscu się znajduje, także jest coś ciekawego!

Gdy niezbędny jest sprzęt do pracy, standardowy sprzęt jak laptopy Acer, pozostanie normalnym komputerem przenośnym, jak jednak pragniemy coś zaprezentować i używać ekran dotykowy, to laptop może zamienić się w tablet.

laptop
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Równocześnie producenci ciągle poszukują najdoskonalszego rozwiązania, które nie będzie zbyt kosztowne, a będzie je można zaliczyć do trwałych i wygodnych wynalazków. Stąd też w sprzedaży możemy znaleźć komputery konwertowalne, rozmaicie rodzaje, od tradycyjnych jak laptopy HP, po bardziej urozmaicone.


Na zainteresowanie również może zasłużyć ekran który można odchylać o 360 stopni. Mamy okazję taki ultrabook ustawiać w rozmaitych pozycjach zależnie od zapotrzebowania. Możemy go wykorzystywać jako tradycyjny notebook, ustawiać go jako namiot, dzięki czemu możemy przeprowadzić prezencję czy obejrzymy film. Mamy okazję też ustawiać go w zupełnie innej pozycji niż notebookowej, to sprawi, że narzędzie zupełnie wyglądać jak tablet umieszczony na podpórce (oferta Taniomania).

Tags: notebook, komputery, ekran, tablet, laptop