Co ciekawego oferuje Acer jeżeli będzie chodzić o laptopy, tablety i ultrabooki.

Posted on 11/06/2019 7:23am

Firma Acer od dawna oferuje bardzo dobre jakościowo elektroniczne sprzęty, w tym tablety oraz laptopy. W swojej ofercie ma zarówno niskobudżetowe urządzenia, jak też wydajne, mocne sprzęty do zastosowań biznesowych czy rozrywki.


acer aspire s3
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com


Wolne Oprogramowanie
Author: Startup Stock Photos
Source: http://www.flickr.com


Bardzo dobrym przykładem pierwszej wspomnianej rodziny jest Acer Extensa, laptop dell laptopy dedykowany w pierwszej kolejności dla uczniów - acer aspire r7. Jego ogromną zaletą jest cena, wynosząca poniżej 1,5 tysiąca złotych, a równocześnie dość mocne podzespoły. Za to acer aspire r7 to zupełnie nowatorska konstrukcja, z ciekawie rozwiązanym wyświetlacze. W miejsce normalnie otwieranej pokrywy projektanci zaproponowali całkowicie odmienne rozwiązanie. Ekran został umieszczony na pojedynczym, specjalnym zawiasie, przez co ustawiać go można pod wieloma kątami.
Acer w ostatnim czasie poszedł bardzo mocno w kierunku ultrabooków, oferując kilka interesujących propozycji. Jako tego typu urządzenie właśnie określany jest acer aspire p3, choć wielu ludzi może stwierdzić, że będzie to jednak normalny tablet. Aspire P3 opiera się na systemie Windows 8 i posiada niezwykle wygodną, odpinaną klawiaturę. Rozmiar jego ekranu wynosi blisko 12 cali, więc daje już odpowiedni komfort przy codziennym pracowaniu. Acer aspire s3 jest już klasycznym ultrabookiem, w jego przypadku nie będzie żadnych wątpliwości.


Urządzenie jest niezwykle smukłe, ponieważ grubość jego nie będzie przekraczać 17 milimetrów - ceneo. Jednocześnie ma wszystkie inne cechy typowych ultrabooków, czyli między innymi wielogodzinny czas pracowania na akumulatorze i wydajne podzespoły.

Tags: projekt, Urządzenia, rozwiązanie