Aukcje elektroniczne jako przyszłość większości biznesów

Posted on 22/06/2018 12:07am

E-procurement jest przyszłością większej części firm. Nadrzędnymi atutami elektronicznych zakupów jest całkowita Automatyzacja procesu zakupowego, łatwiejsze zarządzanie procesem zakupowym, normalizacja asortymentu, również dostawców.
firma - fotogram
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com


Platformy e-procurement to nie jedynie miejsce, w ramach jakiego można odnaleźć oferty zakupu i sprzedaży, ale cały system ułatwiający procesowanie pism pomiędzy przedsiębiorstwami . Dzięki zastosowaniu takiej platformy, całość procesu zakupowego jest szybsza i mniej czuła na pomyłki ludzkie. To współczesne narzędzia użytkowane do dokonywania zakupów drogą elektroniczną, jakie zachodzą zarówno w formie mniej zawiłych aplikacji online, pozwalających na zrealizowanie jednokrotnych nabytków, jak też w formie skomplikowanych struktur do kierowania zakupami w przedsiębiorstwie, lub urzędzie. Taka forma realizacji zamówień umożliwia wyższą klarowność i konkurencyjność.


aukcje elektroniczne
Author: Shakib Saifi
Source: http://www.flickr.com
www.logintrade.pl/e-procurement


Aukcje elektroniczne służą do zrealizowaniu przetargów on-line, posiadający odbijać się w projektach system aukcyjny, bądź też wykonujący licytacje w gatunku odpowiadającym prawie zamówień publicznych (oferta on-line). Program aukcyjny zezwala na programowanie umownej ilości aukcji, lub licytacji jednocześnie dla nieograniczonej ilości uczestników.
Zamawiający ma możliwość dowolnie modyfikować parametry i harmonogram aukcji, lub licytacji zgodnie z warunkami przetargu publicznego, w tym także złożone diagnozy wieloaspektowe, w jakich cena nie jest jedynym wyznacznikiem diagnozy.


Pełnia procesów jest szybsza, pracownicy mniej obarczeni, co zezwala alokować ich czas w inne postępowania.

Tags: Auto, firm, miejsce, asortyment, propozycje