Aktualnie zdecydowanie ważna jest odpowiednia i widoczna reklama

Posted on 21/06/2018 5:10pm

Trudno obecnie wybić się, przedostać do ogólnej świadomości. Na nic umiejętności czy niezwykłe zdolności, trzeba jeszcze umieć się sprzedać. To niby prostsze niż w dawnych czasach, bo mamy szersze pole do popisu. Jednak to nie do końca prawda. To że istnieją możliwości, to jedno, ale trzeba też umieć z głową je wykorzystywać, a topotrafią tylko nieliczni.

Billboard na drodze
Author: Robert Ashworth
Source: http://www.flickr.com
Obowiązuje przekonanie, że internet współcześnie jest najważniejszym narzędziem pomagającym w promocji. Jest w tym oczywiście mnóstwo prawdy, gdyż Internet pozwala na nietuzinkowe możliwości w dziedzinie promocji. Niemniej, każdy tak myśli i każdy tam jest, wobec czego trochę trudno się odznaczyć na tle innych. Wiele osób nie odnajduje się w tym temacie i przekazuje to zadanie komuś innemu, firmom zewnętrznym, które prowadzą całą kampanię wizerunkową w sieci.To oczywiście generuje koszty, a nie zawsze ma dobre skutki, gdyż konkurencja nie śpi, a żeby naprawdę zdążyć za zmieniającymi się trendami nie można skąpić na internetowa promocje. Oto powód dla którego wiele osób próbuje odmiennych sposobów, niestandardowych. Na topie jest tak zwany marketing partyzancki, czyli działania, które mają zaskoczyć innych. Często rozgrywa się je w centrum miasta, a pomysły są takie, żeby nikt się nie domyślił, że to może być podstęp. Stąd też bardzo odpowiednia nazwa dla tego sposobu promocji. Większość jednak osób próbuje bardziej tradycyjnie, ale i bardziej skutecznie. Uwagę przyciągają billboardy i telebimy, a najlepiej sieć telebimów - . To bardzo znamienne, że w czasach powszechności Internetu ktoś decyduje się na takie zaskoczenie, jak promowanie się poza zasięgiem Internetu. Co najważniejsze, przynosi to wymierne efekty.

Były już sytuacje, że ktoś zniecierpliwiony brakiem pracy i tym, że wysyłane CV gubią się| gdzieś w internecie, postanowił poeksperymentować z billboardami. Wykupił ją, zrobił ogromny plakat ze swoim zdjęciem, z wymienionymi kwalifikacjami, tak żeby ewentualny pracodawca to zobaczył. Przyznać trzeba, ze to bardzo oryginalne. Nie dość, że ktoś staje się bardziej widoczny niż tysiące osób w sieci, to jeszcze takie załatwienie sprawy świadczy o wysokim poziomie pomysłowości.

Tags: Promocja, reklama, telebimy